KARATAŞ'TA SANAYİLEŞMENİN TEMELLERİ ATILIYOR.

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal; Karataş’a Sanayi sitesi yapımı için esnaflarla bir araya geldi.
Bu haber 12-02-2015 22:19 eklenmiş ve 1081 kez görüntülenmiştir.

Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal Karataş’a Sanayi sitesi yapımı ile ilgili yaptığı açıklamasında; Küçük sanayi sitesini Karataş’ın gelişimi konusunda ileriye yönelik ciddi bir yatırım olarak gördüklerini ve küçük sanayi sitesinin kurulumu için esnaflarla ile bir araya geldiklerini ve projelerini anlattıklarını söyledi.
ESNAFLARDAN DESTEK
Karataş’a sanayi sitesi yapım projesinin esnafları memnun ettiğini belirten Başkan Ünal; Esnafların destek verdiği Projenin 23 000 m2 alan üzerine kurulacağını ve hayata geçirilmeye başlanılması  ile kente sanayileşme konusunda yeni bir kapı, vatandaşlar için istihdam sağlayacağını vurguladı.
Esnaflarla bir araya geldiği toplantıda Projenin önemine ve Karataş’a yapacağı katkıya değinen Başkan Ünal Kent ekonomisinin güçlenmesi, esnaf-vatandaş arası arz talep ilişkisinin geliştirilmesi ve esnaflarımızın örgütlü bir şekilde bir araya getirilmesini hedeflemekteyiz ve çalışmalarımızı da bu yönde ilerletmekteyiz ‘’dedi
Başkan Ünal’’Karataş’ta Sanayileşme ile birlikte kent içerisinde bulunan esnafları da yapılacak olan sanayi sitesinde toplayacaklarını belirterek, böylece kentteki  görüntü ve gürültü kirliliğinin de önüne geçilmesi sağlayacağız. Bu da  dışarıdan gelen vatandaşlarımızın yanında Karataşlı vatandaşlarımızın da kent üzerinde yeni bir itibar oluşmasını sağlayacaktır’’dedi.

Haber: Buse Saçıkirli 

 

ETİKETLER : Karataş HaberleriKarataş'tan HaberlerKarataş Belediye HaberleriCHP'li BelediyelerCHP Belediye Başkanları HaberleriAdana HaberleriBuse Saçıkirli HaberleriKarataşTatilKarataş Sanayisi
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları