Başkan Sözlü İlbeyli'ye Destek Ziyaretinde Bulundu

Sabah Mesaiye Ceyhan'da başlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü sıkıntılı günler geçiren İlbeyli Beyteks Tekstil Fabrikasını ziyaret etti.
Bu haber 05-03-2015 22:22 eklenmiş ve 1778 kez görüntülenmiştir.

Başkan Sözlü İlbeyli'ye Destek Ziyaretinde Bulundu

Sabah Mesaiye Ceyhan'da başlayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü  sıkıntılı günler geçiren İlbeyli Beyteks Tekstil Fabrikasını ziyaret etti

Fabrika girişinde Fabrika sahibi Hasan İlbeyli, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Müdür tarafından karşılandı.

Ziyarette Hasan İlbeyli ve yöneticilerdenfabrikanın durumu hakkından bilgi alışverişinde bulundu.

İlbeyli Beyteks Tekstil Fabriaksının Ceyhan'ın en büyük işçi istihdamı ile önemli bir yeri olduğunu ifade eden Başkan Sözlü, "İlbeyli ailesinin Ceyhan ekonomisine verdiği katkı tartışılmaz bir gerçektir. Bu fabrikamızın ilçemiz Ceyhan’a hepimizin bildiği üzere katkısı çok büyüktür. Birçok insanımıza iş imkânları ve istihdamı sağlamaktadır. Bu yüzden İlbeyli Beyteks Fabrikasının tekrar faaliyete geçmesi için Büyükşehir Belediyesi olarak konun takipçisi ve destekçisi olacağız” dedi.

ETİKETLER : Adana Büyükşehir Belediye BaşkanıHüseyin SözlüİlbeyliBeyteksAli İlbeyliHasan İlbeyliFabrikaİşçiİşveren
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları