Ceyhan Adliyesi'nde Hain Saldırıya Kınama

Ceyhan Adliyesi'nde İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesi bir basın açıklamasıyla kınandı.
Bu haber 01-04-2015 16:16 eklenmiş ve 1463 kez görüntülenmiştir.

Ceyhan Adliyesi'nde Hain Saldırıya Kınama

Ceyhan Adliyesi'nde İstanbul Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesi bir basın açıklamasıyla kınandı.

Ceyhan Adliyesi önünde Hakim, Savcı, Avukat ve Adliye personeli ile birlikte basın açıklaması yapan Ceyhan Cumhuriyet Baş Savcısı Aydın Can, "İstanbul Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz,31.03.2015 tarihinde İstanbul Adalet Sarayı'nda makamında uğradığı hain bir terör saldırısı sonucu şehit düşmüştür. 

Bu saldırı Adalet ve tüm insanlığa yapılmıştır. Bu saldırıyı alçakça yapan teröristler hiç bir zaman amaçlarına ulaşamayacaktır. 

En temel insan hakkı olan yaşam hakkını ortadan kaldırmak için en küçük terddüt dahi yaşamayan teröristlerin ve bunların destekçilerinin, hukukçuları katlederek nasıl bir hak arama yöntemi seçtikleri yüce milletimizin dikkatinden kaçmamıştır.

Türk yargısı adalet gerçekleştirmek, hukuku uygulamak ve milletimizin haklarını korumak için  her zamnan olduğu gibi görevini yapmaya devam edecektir.

Menfur olay nedeniyle kaybettiğimiz merhum Cumhuriyet Savcımız Mehmet Selim Kiraz'a Allah'tan Rahmet, ailesine sabır, yargı camiamız ve ülkemize başsağlığı diliyoruz. Hain saldırıyı nefretle kınıyoruz" diye koınuştu.

ETİKETLER : AdliyeSavcıTerörSaldırıİstanbul Adalet SarayıÇağlayan AdliyesiSavcı Mehmet Selim Kiraz
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları