Öğrenci Veli ve Öğretmenlerle Kültür Gezisi

Ceyhan Eğitim Çevre ve Yardımlaşma Derneği (CEYAD) ile Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün Ceyhan İmam Hatip Lisesinde birlikte düzenlediği “SEVGİ YAZ ETKİNLİĞİ” kursu etkinlikleri çerçevesinde Mersinin Tarsus ilçesine 40 a yakın öğrenci ve vel
Bu haber 08-07-2015 15:17 eklenmiş ve 1174 kez görüntülenmiştir.

Öğrenci  Veli ve Öğretmenlerle  Kültür Gezisi
 

Ceyhan Eğitim Çevre ve Yardımlaşma Derneği (CEYAD) ile Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün   Ceyhan İmam Hatip Lisesinde birlikte düzenlediği  “SEVGİ YAZ ETKİNLİĞİ”  kursu etkinlikleri çerçevesinde Mersinin Tarsus ilçesine 40 a yakın öğrenci ve  velilerle birlikte kültür gezisi düzenlendi.

Kurs yetkililerinden edinilen bilgiye göre, Ceyhan’da örnek faaliyetleri ile dikkatleri üzerine çeken CEYAD ve Ceyhun Gençlik Spor ve İzcilik Kulübünün birlikte düzenlemiş olduğu “SEVGİ YAZ ETKİNLİĞİ” programı çerçevesinde belli başlı yerlerden Taşkaya mağarası, Ashab-ı Kef,hayvanat bahçesi, Danyal 

Peygamberin kabri, Ulu Cami, Kleopatra kapısı, Aziz St Poul kuyusu ile Çanakkale savaşının seyrini değiştiren  ünlü Nusret mayın gemisi ziyaret edilen yerler arasında. Geziye rehberlik eden Tarsus 75. Yıl Ortaokulu Müdürü sayın Mehmet ATICI nın güzel anlatım ve bilgi tecrübesiyle katılımcılara doyumsuz bir gezi yaşattı.

Öğrenci ve veliler ise” Yarınlarımıza daha güven ve umutla bakmamızın sağlanması amacıyla, böyle bir kültür gezisini düzenleyip birçok medeniyeti bir arada barındırmış kültür şehrimiz Tarsus un tanınmasını sağlayan “SEVGİ YAZ ETKİNLİĞİ” kurs yöneticileri ile her iki dernek yönetim kurullarına ve çalışanlarına ne kadar teşekkür etsek azdır” dediler.    

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları