Büyükşehir’den sosyal belediyecilik anlayışına uygun hizmet

Çukurova Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için şehir dışından Adana’ya gelen öğrencilerin, yabancılık çekmemeleri, kayıt esnasında sıkıntı yaşamamaları için Adana Büyükşehir Belediyesi Atölye Ekibi, büyük otogardan kampüs alanına kadar öğrencilere eşlik ed
Bu haber 06-08-2015 11:37 eklenmiş ve 1034 kez görüntülenmiştir.

Büyükşehir’den sosyal belediyecilik anlayışına uygun hizmet

Çukurova Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için şehir dışından Adana’ya gelen öğrencilerin, yabancılık çekmemeleri, kayıt esnasında sıkıntı yaşamamaları için Adana Büyükşehir Belediyesi Atölye Ekibi, büyük otogardan kampüs alanına kadar öğrencilere eşlik ediliyor.

 

Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüsle Beyazevler Kampüsü ve yurtlar güzergahının gezdirilmesinin ardından, kısa bir şehir turu yaptırılan öğrencileri, kampüs alanında Adana Kent Konseyi Gençlik Meclisi görevlileri karşılıyor.

Bilmedikleri bir şehirde aksaklık ve zaman kaybı yaşamadan, güven içinde kayıt işlemlerinin tamamlanmasından memnun olan öğrenciler, tüm belediyelere örnek olması gereken bir uygulamaya tanık olduklarını ifade ederek, Adana sıcağının, Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının karakterine yansıdığını belirterek memnuniyetlerini dile getirdiler. Öğrencilere tanıtım ve eğitim seti de dağıtıldı.

SOSYAL BELEDİYECİLİKTE MARKALAŞACAĞIZ

Adana Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Şahin, sosyal belediyecilik anlayışını uygun hizmet verdiklerini söyleyerek, “Toplumsal yaşamın her anında vatandaşlarımızın yanındayız. Kentimize olan aidiyet duygusunu perçinleyecek her türlü sosyal işleri destekliyoruz. Sosyal belediyecilikte markalaşacağız ve tüm büyükşehirlere örnek olacak sosyal işlere imza atacağız. Üniversite sınavını kazanan öğrenci arkadaşlarımıza da başarılar dilerim” dedi.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları