TOROSLAR’DA PERSONELE MOTİVASYON SEMİNERİ

Toroslar Belediyesi; hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması amacıyla yönetici ve çalışan personele yönelik periyodik olarak düzenlendiği Hizmet İçi Eğitim ve motivasyon seminerlerine devam ediyor.
Bu haber 06-05-2016 14:28 eklenmiş ve 970 kez görüntülenmiştir.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki gün süren seminere; Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna da katıldı.

        Mersin Üniversitesi Öğretim Üyeleri Doç.Dr.Serdar Han Taşkaya ve Yrd.Doç.Dr.Nurcan Gökçakan Çiçek’in konuşmacı olarak katıldığı seminer, yoğun ilgi gördü.

        Tüm çalışanlarıyla bir aile gibi olduklarını kaydeden Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna: “Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla hizmet içi eğitim seminerlerine önem veriyoruz.Yaşamımızın her anında öğrenmeye ihtiyacımız vardır. İyi bir iletişim kurmak için söylemek istediğimizi iyi anlatmak ve söyleneni iyi anlamak gerekmektedir. Bu tür eğitimler, kaliteli yönetim anlayışının temel gereksinimlerindendir. Semineri veren uzman hocalarımıza ve eğitime katılan tüm personelimize teşekkür ediyorum”  dedi.

ETİKETLER : toroslar haberlertoroslardan haberlerhamit tuna haberleritoroslar belediyesieğitimeğitim seminerleriseminer haberleri
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları