Sağlıklı birey, sağlıklı toplum, sağlıklı kent...

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı Sağlık Şube Müdürlüğü ekipleri, 1 günlük çalışma kapsamında kurulan stantta yüzlerce Adanalı’nın tansiyonunu ve şekerini ölçtü.
Bu haber 23-05-2016 12:29 eklenmiş ve 1058 kez görüntülenmiştir.

Adana Büyükşehir Belediyesi Sağ, tansiyon ve şeker hastalıklarının önemli sağlık sorunları olduğunu, teşhis ve tedavisinin yapılmaması durumunda hayati tehlike ortaya çıkacağını belirtti. Adanalılarda bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla stant kurduklarını ve ölçüm yaptıklarını belirten Dr. Karayandı, tansiyon ve şeker ölçümlerinin düzenli olarak gerçekleştirilmesinin önemine değindi.

Dr. Karayandı, Adana’da sağlık sorunlarında vatandaşın yanında olmak ve farkındalık oluşturmak için, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’nün talimatları doğrultusunda yoğun şekilde çalıştıklarını ifade etti.

ETİKETLER : Adana Büyükşehir Belediyesi
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları