SU KESİNTİSİ UYARISI

MESKİ Genel Müdürlüğünce, Akdeniz İlçesi’ne bağlı bazı mahallelerde, 25 Ağustos 2017 Cuma günü zorunlu su kesintisi uygulanacaktır.
Bu haber 24-08-2017 15:33 eklenmiş ve 1271 kez görüntülenmiştir.

Akdeniz İlçesi, Ahmet Taner Kışlalı Köprüsü’nde Karayolları Genel Müdürlüğü’ nün yaptığı çalışma ve Genel Müdürlüğümüzün deplase çalışmalarından dolayı  Ø 250’ lik borudan su alan Özgürlük, Çay ve Çilek Mahallelerinin tamamı ile Karaduvar Mahallesinin bir kısmına 25 Ağustos 2017 Cuma günü 08.00-12.00 saatleri arasında su verilemeyecektir.

Çalışmaların erken bitmesi durumunda belirtilen süreden daha önce su verilebileceğinden, vatandaşlarımızın musluklarını kapalı tutup, tedbirli olmaları gerekecektir.

Vatandaşlarımıza saygıyla duyurulur.   

ETİKETLER : su haberlerisu kesintisi haberlerimersin su ve kanalizasyon haberlerihaberlermeski haberlerimersin büyükşehir belediyesi haberleriburhanettin kocamaz haberleri
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları