Başkan Sözlü’den Bahçeli’ye hizmet brifingi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Genel Sekreter Şaban Acar MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.
Bu haber 29-08-2017 00:39 eklenmiş ve 450 kez görüntülenmiştir.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret ederek Adana’da uygulamaya koyulan ve uygulamaya hazır projeler hakkında brifing verdi

 

Başkan Sözlü, Genel Sekreter Şaban Acar ile birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti. Ziyaret esnasında Adana’da Milliyetçi Belediyeciliğe yakışır şekilde her vatandaşı aziz bilerek çalıştıklarını ifade eden Başkan Sözlü, Bahçeli’ye 12 dev eser ile ilgili hazırlanan katalogu göstererek brifing verdi.

 

Hali hazırda uygulamaya koyulan projeler ve uygulaması planlanan projelerle Adana’nın çehresinin değişeceğini aktaran Başkan Sözlü, "Vatandaşlarımız her şeyin en iyisine layık. 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri’nde Milliyetçi Hareket Partisi’nden yana ortaya konulan tavır ve dik duruşun idrakında, kamuya hizmet etme sorumluluğu ile çalışıyoruz. Cenab-ı Allah’ın izni ile Adana’nın çehresini değiştirecek, geliştirip, kalkındıracağız" dedi.

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Adana’nın gelişip değişmesine katkı sunacak projelerin uygulanmasından mennuniyet duyduğunu, Adana Büyükşehir Belediyesi faaliyetlerini yakinen takip ve taktir ettiğini belirterek hemşerilerine selam gönderdi.

ETİKETLER : MHP HaberleriDevlet Bahçeli HaberleriMHP Hüseyin SözlüHaberleriMHP Adana İl Başkanlığı haberleriadanaBüşükşehir Belediyesi
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları