Matem ayının son orucunu Başkan Sözlü ile açtılar

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Alevi Kültür Derneği'nin aşure etkinliğine katıldı Etkinlikte konuşan Başkan Sözlü, "Yaşadığımız şehir huzur ve barış ikliminin şehri olmalı, yaşadığı yerden haz duyanların şehri olmalı" de
Bu haber 08-10-2017 19:52 eklenmiş ve 399 kez görüntülenmiştir.

MATEM AYININ SON ORUCUNDA ALEVİ VATANDAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, matem ayının son orucunda Alevi vatandaşları yalnız bırakmadı. Alevi Kültür Derneği'nin aşure etkinliğine katılan Başkan Sözlü, böylesi anlamlı bir günde Alevi vatandaşlarla bir araya gelmekten memnuniyet duyduğunu belirtti.
"KOMŞU ÜLKELERDE AKAN KAN VE GÖZ YAŞININ DİNMESİNE VESİLE OLSUN"
Tutulan oruçların komşu ülkelerde akan kan ve göz yaşının dinmesine vesile olmasını dileyen Başkan Sözlü, "Sizlere karşı her zaman samimiyetle hizmet ediyoruz. Yaşadığımız şehir huzur ve barışın hakim olduğu bir şehir olmalı. Bu şehirde yaşayanların burada yaşamanın manevi hazzını duyabilmeli" dedi.

ETİKETLER : aşurehuseyinsözlüadanaHaberleriHüseyin sözlü haberleriAdana Büyükşehir belediyesi Haberleriguneyinsesi haberleri
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları