Başkan Sözlü'den Lider Bahçeli'ye Kerkük ve Musul plakaları

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor programı sonrası MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret ederek 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakalarını hediye etti ve "Yüreğimizle, plakalarımızla hazırız"
Bu haber 08-10-2017 20:03 eklenmiş ve 1150 kez görüntülenmiştir.

82 KERKÜK,83 MUSUL PLAKALARI İLE ANKARA'DAYDI
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, "Kerkük Sevdalıları ile Buluşuyor" programına katılmak üzere Ankara'ya gitti. Başkan Sözlü'nün Ankara'ya önüne 83 Musul, arkasına ise 83 HS 001 plakaları yerleştirilen aracı ile gitmesi dikkatlerden kaçmazken, Başkan Sözlü fotoğrafçısının ricasını kırmayarak aracı ve anlamlı plakaları ile poz verdi.
LİDER BAHÇELİ'YE ANLAMLI PLAKA HEDİYELERİ
Programa katıldıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi'ne geçerek MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi makamında ziyaret eden Başkan Sözlü, 82 DB 001 ve 83 DB 006 plakaları da Bahçeli'ye hediye ederek, "Türkmenleri her zaman koruyup kolladınız, onların öz yurtlarında yükselen sesi oldunuz. Beş bin gönüllü Ülkücü Kerkük'e gitmek için hazır çağrınızı emir telakki ederek burada, yanınızdayız. Evladınız ve gönüllü Ülkücüler olarak yüreğimizle, plakalarımızla hazırız" dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye bu anlamlı hediyesinden dolayı teşekkür ederken Adanalı hemşerilerine selam gönderdi.

ETİKETLER : KerkukPlakaMHPDevlet BahçeliHüseyin SözlüMusul-Kerkük Kerkük Sevdalıları mitingiAnkara
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları