Büyükşehir, birbirinden güzel oyunları sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor

Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın bu yıl 4’üncüsünü organize ettiği "Şehir Tiyatroları Buluşması" etkinliğinde, birbirinden güzel oyunları sanatseverlerle buluşturmaya devam ediyor
Bu haber 27-10-2017 15:36 eklenmiş ve 411 kez görüntülenmiştir.

Adana Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın bu yıl 4’üncüsünü organize ettiği Şehir Tiyatroları Buluşması'nın 6'ncı gününde, Antalya Şehir Tiyatroları "Geç Kalanlar" adlı oyunu sahneledi.

24 Ekim saat 19.00'da, Adana Büyükşehir Tiyatro Salonunda, Antalya Şehir Tiyatroları oyuncuları tarafından sergilenen oyuna ilgi yoğundu.

GEÇ KALANLAR

Evliliklerinden sıkılmış, birbirlerine karşı tahammülleri kalmamış genç bir çiftin, aniden hayatlarına giren orta yaşlı bir kadının etkisiyle geçmişlerini ve davranışlarını sorgulamaya başlamalarının hikayesi anlatılıyor.Pervin Ünalp’ın yazdığı oyunu Nofel Valiyev yönetiyor.

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜTİYATROSANATŞEHİR TİYATROLARI BULUŞMASI
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları