Başkan Sözlü’den minik Vali Gökçe’nin talimatlarına anında cevap

Minik Vali Gökçe’den Başkan Sözlü’ye ‘evde bakım hizmetleri ve park güvenliği’ talimatı
Bu haber 24-04-2018 13:43 eklenmiş ve 130 kez görüntülenmiştir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Adana Valiliği koltuğuna oturan Yüreğir Emine Türkan İlkokulu öğrencisi Tuana Gökçe makam koltuğundan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü arayarak talimat verdi

MİNİK VALİ BAŞKAN SÖZLÜ’YÜ ARAYARAK TALİMAT VERDİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Adana Valisi Mahmut Demirtaş yerine Adana Valiliği makam koltuğuna Yüreğir Emine Türkan İlkokulu öğrencisi Tuana Gökçe oturdu. Makam koltuğuna oturan minik vali Tuana Gökçe Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü arayarak kente dair talimatlar verdi.

BAŞKAN SÖZLÜ TALİMATLARI ANINDA CEVAP VERDİ

Minik Vali Gökçe’nin ilk talimatı Adana’daki park ve bahçelerin daha güvenli olmasıydı. Bir diğer talimat ise evde bakım hizmetlerinin kapasitesinin arttırılması yönünde oldu. Vali Gökçe, evde bakım hizmetlerini takdir ettiğini ancak hizmet alım yolu ile bunun kapasitesinin arttırılması yönünde talimat verdi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise minik Vali Gökçe’ye teşekkür ederek talimatlarının harfiyen yerine getirileceğini ifade etti ve telefonu kapatmasının ardından evde bakım hizmetler için 50 personel daha alınması için bürokratlarına talimat verdi.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları