Kozan’da sinek ve haşereyle kapsamlı mücadele

Adana Büyükşehir Belediyesi, araç, ekipman ve personel filosu ile ana caddeler, yeşil alanlar, dereler, fosseptik çukurları, parklar ve pazar yerlerini kapsamlı ilaçladı.
Bu haber 02-05-2018 12:55 eklenmiş ve 162 kez görüntülenmiştir.

Adana’da halk sağlığını tehdit eden larva, sivrisinek ve haşereyle mücadeleyi kesintisiz sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi, ilaçlama araç, ekipman ve personel filosu ise Kozan İlçesi’ne çıkarma yaptı. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Kozan’da ana caddeler ve sokakları, yeşil alanları, dereleri, fosseptik çukurlarını, parkları ve pazar yerlerini kapsamlı ilaçladı.
15 ilçede sivrisinek, karasinek, hamam böceği, tatarcık, kene, bit, pire ve kemirgenlere karşı amansız mücadele veren Adana Büyükşehir Belediyesi, Kozan İlçesi’ndeki üreme odaklarını kurutmaya yönelik etkili bir çalışma yaptı. Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı’na bağlı ekipler, Kozan’ın ana caddeleri ve sokaklarndaki rögarları, yeşil alanları, parkları ve pazar yerlerini kapsamlı ilaçladı. Büyükşehir ekipleri, üreme odakları arasında en riskli yerler olan dereleri ve fosseptik çukurlarında yoğun ilaçlamalar yaptı.
Adana Büyükşehir Belediyesi’nin geniş kapsamlı ilaçlama hizmetini gören Kozan sakinleri, Başkan Hüseyin Sözlü’ye teşekkür etti. Büyük memnuniyet duyan Kozan halkı, Adana Büyükşehir Belediyesi’nin örnek bir çalışma ortaya koyduğunu vurgulayıp, takdirlerini ifade etti.

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları