Derya Uluğ, Adana’yı salladı

Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri’nde sahne alan ünlü şarkıcı Derya Uluğ, hayranlarını coşturdu.
Bu haber 11-06-2018 13:23 eklenmiş ve 248 kez görüntülenmiştir.

Okyanus, Canavar, Nabız 180, Ne Münasebet ve Ayrılığın Yükü Ağır albümleriyle müzik dünyasında iz bırakan Derya Uluğ, canlı performansıyla göz doldururken, binlerce hayranının telefonlarına sarılarak fotoğraf ve görüntü çekmesi renkli görüntülere sahne oldu.
Seyhan Nehri kıyısındaki Galleria Festival Alanı’nda devam eden Adana Büyükşehir Belediyesi Ramazan Şenlikleri’nde halkın gönlünde taht kuran sanatçılardan Derya Uluğ,  ücretsiz halk konseri verdi. Sempatik şarkıcı Derya Uluğ, canlı performansında Okyanus, Canavar, Nabız 180, Ne Münasebet ve Ayrılığın Yükü Ağır adlı albümlerinde yer alan parçalarını Adanalı sevenleri için seslendirdi. Şenlik alanını dolduran binlerce Adanalı, Derya Uluğ’un şarkılarına eşlik ederek, coşkuyla alkışladı. 
Şenlik meydanına akın eden vatandaşlar, Ramazan kültürünü yansıtan tasavvuf müziği ve sema gösterisinin yanı sıra animatörlerin heyecan dolu renkli gösterileriyle de hoşça vakit geçirdi. Semazenler, İslam dininin evrensel değerlerini tüm dünyaya duyuran, öğretileriyle insanlığa ışık tutan Mevlana’yı anıp, vatandaşları maneviyat yağmuruyla arındırdı.

 

 
 

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları