YENİ BAKANLAR KURULUNA GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLEDİ,

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, seçim sonuçlarını değerlendirdi. Yeni Bakanlar Kuruluna görevinde başarılar diledi.
Bu haber 10-07-2018 13:24 eklenmiş ve 134 kez görüntülenmiştir.

 Çalışkan şunları söyledi:​Ülkemizin Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine fiilen geçiş yapmış olduğu 24 Haziran seçimleri, yüksek katılımla gerçekleşmiş, halkımızın kararları doğrultusunda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan yeniden Cumhurbaşkanı seçilmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve yeni kabineye yeni dönemde başarılar diliyoruz. Yeni sistemde görev alacak milletvekillerine de başarılar diliyoruz. Ülkemizin selameti açısından birlik ve beraberlik içinde tüm halkımız ve siyasilerimizle yarınlarımız için çalışmaya devam etmeliyiz. İstihdamın artırılmasına odaklanarak, üretimi desteklemeli ve tüketen bir toplum olmak yerine üreten bir toplum olmaya gayret etmeliyiz. Tarım ’da yerli ve milli politikalar doğrultusunda hareket ederek özellikle Çukurova’mızdan ülkemizin daha fazla yararlanmasının önünü açmalıyız.  İthalat ve ihracat dengesini korumalıyız. İhracatımız, İthalat ’tan daha fazla olmalıdır."

ETİKETLER : ASKONRecep ÇalışkanHaberBaşarı Çukurova
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları