Büyükşehir Belediyesi zabıtalarından Başkan Sözlü’ye ziyaret

Adana Büyükşehir Belediyesi zabıtaları, Zabıta Haftası dolayısıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti. Zabıta üniforması giymiş çocuklar ise ziyaretin sürpriz konuğuydu
Bu haber 04-09-2018 15:02 eklenmiş ve 177 kez görüntülenmiştir.

“ZABITALARIMIZ HEP FEDAKARLIKLA HİZMET ETMEKTEDİR”
Adana Büyükşehir Belediyesi zabıtaları Zabıta Haftası dolayısıyla Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü ziyaret etti. Ziyaret esnasında Büyükşehir Belediyesi zabıtalarının 192’nci zabıta haftasını kutlayan Başkan Sözlü, “7/24 mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan zabıtalarımız, kentsel değişim ve planlamalarımızın uygulanmasında hep en önde fedakarca hizmet etmektedir" dedi.
MİNİK ZABITALARDAN BAŞKAN SÖZLÜ’YE ÇİÇEK VE PLAKET TAKDİMİ
Kendisine çiçek ve plaket takdim eden zabıta üniforması giymiş miniklerle tek tek tokalaşan Başkan Sözlü, vatandaşların memnuniyeti noktasında zabıtaların önemli görevler üstlendiğini  vurguladı. Başkan Sözlü, “Yaptığı denetim ve uygulamalarla vatandaşlarımıza güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan zabıta birimimiz, kentsel değişim ve planlamalarımızın uygulanmasında hep en önde fedakarca hizmet etmektedir. Görevleri gereği bazen hak etmedikleri tepkilerle de karşılaşan zabıta arkadaşlarımın haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" diye konuştu.

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜBAŞKAN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları