Aladağ muhtarlarından Başkan Sözlü’ye ziyaret

Aladağ ilçe mahalle muhtarları Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret etti
Bu haber 28-09-2018 13:26 eklenmiş ve 81 kez görüntülenmiştir.

Ziyarette hazır bulunan MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy da arıcılıkla ilgili geliştirdikleri projeyi Adana Büyükşehir Belediyesi ile birlikte uygulayacaklarının müjdesini verdi
 
“TOROSLAR’IN BAŞI DİK İNSANLARINA HİZMET EDİYORUZ”
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Aladağ ilçe mahalle muhtarlarını ağırladı. Muhtarların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sözlü, Toroslarda yaşayan insanların yaşadıkları yerde refah toplumunun bir parçası olmasının önemine değinerek “Toroslarda yaşayan hemşerilerimiz buralarda var olmalı ki yarın devlet bu coğrafyada terörle mücadele etmesin” dedi.
 
ERSOY’DAN KIRSAL KALKINMA PROJESİ MÜJDESİ
Ziyarette hazır bulunan MHP Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy da muhtarlara kadınların istihdamı noktasında planladıkları arıcılıkla ilgili projenin faydalı olacağını ifade ederek bu projeyi Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ile birlikte uygulayacaklarını belirtti.

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜBAŞKAN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları