İkinci bir dönemde hizmetlerimizi ikiye katlayacağız!

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, her ay değişik bir ilçede düzenlediği ilçe başkanları aylık olağan toplantısını Sarıçam’da gerçekleştirdi.
Bu haber 16-10-2018 15:11 eklenmiş ve 118 kez görüntülenmiştir.

Bu seçim, sadece şehirlerin yerel hizmetlerini karşılayacak yönetimlerin seçilmesiyle sınırlı kalmamaktadır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettikleri gibi, 30 Mart’ta ortaya çıkacak sonuç, devletimizin ve milletimizin bekasıyla da yakından ilgilidir.”

--“Milliyetçi, üretken belediyecilik anlayışının temsilcisi MHP, şehirlerimizin yerel hizmetlerini karşılamakla kalmayıp, huzur ve güven iklimi de oluşturmaktadır. Hizmet üretiyor, güven veriyoruz. Allah’ın izniyle, yine değerli vatandaşlarımızın desteğiyle MHP Adana’da bu iklimi daha güçlü şekilde tesis etme amacındadır.”

“Sayın Hüseyin Sözlü yönetimindeki Büyükşehir Belediyemiz ve 8 ilçe belediyemizle 4 yıllık süreçte 40 yılda yapılmayan hizmetleri gerçekleştirdik. İkinci bir dönemde inşAllah bunu ikiye katlayacağız.”

MHP Adana teşkilatları olarak seçime en hazır parti olsak da, sürekli sahadayız. Çalışmalarımızı hiçbir zaman yeterli görmedik, görmeyeceğiz. Vatandaşlarımızdan aldığımız pozitif enerji, çalışma heyecanımızı daha da artırıyor.”

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “Milliyetçi, üretken belediyecilik anlayışının temsilcisi MHP, şehirlerimizin yerel hizmetlerini karşılamakla kalmayıp, huzur ve güven iklimi de oluşturmaktadır.”dedi.

MERKEZ İLÇE SARIÇAM’DA TAPLANDILAR

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, her ay değişik bir ilçede düzenlediği ilçe başkanları aylık olağan toplantısını Sarıçam’da gerçekleştirdi. MHP Sarıçam İlçe Başkanı Ramazan Kızılelma’nın ev sahipliğinde yapılan ve İl Divan Kurulu Üyeleriyle Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın da hazır bulunduğu toplantıda, gündemdeki konular ele alınıp istişare edildi.

ADAYLARIN BELİRLENMESİ VE SORUMLULUKLAR

Avcı, sandık kurullarının güncellenmesinden, mahalle temsilcilerinin, kadın kolları teşkilatlarının sahada daha etkin görev almasına değin birçok konuda öne çıkan başlıkları dile getirirken, belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeliklerinin belirlenmesinde titiz bir çalışmanın önemine vurgu yaptı. Başkan Avcı, Eylül ayında yayın hayatına başlayan Türkgün Gazetesi’nin daha geniş kitlelere ulaştırılması ve abone sayısının artırılması konusunda ise daha çok gayret istedi.

YEREL SEÇİMLER VE MİLLİ BEKA

Yerel seçimlerin önemine de değinen Bünyamin Avcı, “Bu seçim, sadece şehirlerin yerel hizmetlerini karşılayacak yönetimlerin seçilmesiyle sınırlı kalmamaktadır. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de ifade ettikleri gibi, 30 Mart’ta ortaya çıkacak sonuç, devletimizin ve milletimizin bekasıyla da yakından ilgilidir. Türkiye’nin de parçası olduğu yakın coğrafyamızda küresel büyük hesaplarla iç savaşlar ve terör devam ederken, Edirne’den Adana’ya, Kars’a kadar her yerde alınacak sonuç hayati derecede önem arz etmektedir.” şeklinde konuştu.

“HİZMETLERİ İKİYE KATLAYACAĞIZ”

Avcı, şöyle devam etti:

“Milliyetçi, üretken belediyecilik anlayışının yegâne temsilcisi MHP, şehirlerimizin yerel hizmetlerini karşılamakla kalmayıp, huzur ve güven iklimi de oluşturmaktadır. Allah’ın izniyle, yine değerli vatandaşlarımızın destekleriyle MHP Adana’da bu iklimi daha güçlü şekilde tesis etme amacındadır. Sayın Hüseyin Sözlü yönetimindeki Büyükşehir Belediyemiz ve 8 ilçe belediyemizle 4 yıllık süreçte 40 yılda yapılmayan hizmetleri gerçekleştirdik. İkinci bir dönemde inşAllah bunu ikiye katlayacağız.”

“SEÇİME EN HAZIR PARTİ OLSAK DA SÜREKLİ SAHADAYIZ”

MHP Adana İl Başkanı Bünyamin Avcı, “MHP Adana teşkilatları olarak seçime en hazır parti olsak da, sürekli sahadayız. Çalışmalarımızı hiçbir zaman yeterli görmedik, görmeyeceğiz. Vatandaşlarımızdan aldığımız pozitif enerji, çalışma heyecanımızı daha da artırıyor. Durmadan, bıkmadan çalışmaya devam edeceğiz. Tüm adaylarımızı açıkladıktan sonra, çalışma yoğunluğumuz daha farklı olacak, gecemizi gündüzümüze katacağız. Adana’mızın geleceği için, huzur ve refahı için bunu yapacağız.” dedi

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları