GERİ DÖNÜŞÜMCÜLERDEN BAŞKAN SÖZLÜ'YE YOL TEŞEKKÜRÜ…

Adana ESOB'a bağlı Adana Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Esnaf Odası Başkanı Kemal Deniz, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye esnafları adına pankartlarla teşekkür etti.
Bu haber 16-10-2018 15:29 eklenmiş ve 140 kez görüntülenmiştir.

Adana ESOB'a bağlı Adana Geri Dönüşümcüler (Hurdacılar) Esnaf Odası Başkanı Kemal Deniz, merkez Seyhan ilçesi Sarıhamzalı mahallesindeki Kemal Deniz Geri Dönüşümcüler Sitesi'nin yol sorununu çözen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye esnafları adına pankartlarla teşekkür etti.

 

Oda ve Site Başkanı Kemal Deniz'in, teşekkür amaçlı düzenlediği  kahvaltılı toplantıya Adana ESOB Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili Mustafa Göktaş, Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası, Adana Sanayi Sitesi ve Yüreğir Sanayi Sitesi Başkanı Muhittin Doğan, Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Ali Tekin ile oda yönetim kurulu üyeleri ve esnaflar da iştirak etti. 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ise Ankara'daki bir programı nedeniyle son anda toplantıya katılamazken, ASKİ Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanı Ahmet Say, Kanalizasyon Bakım Onarım Şube Müdür Vekili Namık Kemal Avşar, Atıksu Arıtma Şube Müdürü Aydın Cint siteye gelerek Başkan Deniz'i yalnız bırakmadılar.

 

Başkan Kemal Deniz, sıcak bir ortamda yapılan samimi sohbet toplantısında, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin her biri bin metrekarelik hangar şeklindeki 160 dükkandan oluşan 250 dönüm alan üzerine kurulu Geri Dönüşümcüler Sitesi'nin yollarını kış girmeden süratle yaparak esnafların gönlünü kazandığını, hizmetleriyle de destek ve pankartlı teşekkürü hak ettiğini belirterek Başkan Sözlü'yü üyeleri adına alkışladıklarını söyledi.  

 

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, Adana ESOB'a bağlı 80 esnaf ve sanatkar odası bulunduğunu,  yeterli olmasa da bir çok odanın modern şekilde sitelerine kavuştuğunu belirterek, ürettikleriyle ülke ekonomisine can katan bu işyerlerinin sıkıntılarının en aza indirilmesi konusunda devlet büyükleri ve belediyelerin yaptıkları katkıları oda başkanları ve üyeleri adına minnet ve şükranla karşıladıklarını ifade etti. 

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜBAŞKAN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları