Başkan Sözlü disleksili çocukları yalnız bırakmadı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, disleksi farkındalık etkinliğine katıldı
Bu haber 06-11-2018 10:29 eklenmiş ve 121 kez görüntülenmiştir.

DİSLEKSİLİ ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Ücretsiz evde bakım ve evde sağlık hizmetleriyle yaşlı, hasta ve engelli vatandaşları hayata bağlayan, meme kanserinde erken tanı imkanı sunan Gezici Dijital Mamografi Cihazı ile de kırsaldaki yerleşimlerde yaşayan binlerce kadına sağlık hizmetinin sunan, özel donanımlı ambulanslarla hastaların hastaneye naklini sağlayan Adana  Büyükşehir Belediyesi, disleksili çocukları da unutmadı.

BAŞKAN SÖZLÜ ÇOCUKLARI YALNIZ BIRAKMADI

Disleksi farkındalığı için kolları sıvayan Adana Büyükşehir Belediyesi, disleklili 300 çocuğu bir araya getirdi ve çeşitli aktiviteler gerçekleştirmelerine imkan sağladı. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de çocukları ve ailelerini yalnız bırakmayarak onlarla vakit geçirdi, gösterilerini izledi. Başkan Sözlü, dislekli hastalığının farkında olduklarını, özel çocuklarla geçirilen her dakikanın özel olduğunu ifade etti.

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜBAŞKAN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları