ASKİ , İçme Suyu Yatırımlarını Sürdürüyor

Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, Gürselpaşa Mahallesi'nde gerçekleştirdiği kanalizasyon çalışmalarından sonra şimdi de mahallenin içme suyu sorununa çözüm getiriyor
Bu haber 20-12-2018 13:05 eklenmiş ve 56 kez görüntülenmiştir.

GÜRSELPAŞA MAHALLESİ HİZMETE DOYDU

Hem şehir merkezinde hem de ilçelerde vatandaşların mağduriyet yaşamaması için çalışmalarını olumsuz hava şartlarına rağmen titizlikle sürdüren Adana Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ), kaliteli içme suyu ve kanalizasyon hizmetlerini Adanalılar ile buluşturuyor.

Seyhan ilçesine bağlı Gürselpaşa Mahallesi'nde kanalizasyon çalışmalarını tamamlayıp içme suyu projesine başlayan ASKİ ekipleri, yeni yapılan bulvarda toplam uzunluğu yaklaşık 2500 metre olan çalışma kapsamında 160 mm çapında PVC boruların döşemesini gerçekleştiriyor. Aynı zamanda söz konusu proje dahilinde 150 metre uzunluğunda Çatalan ana hattındaki 1400'lük borular da beton kılıf geçirilerek koruma altına alınıyor.

KANALİZASYON SORUNU ÇÖZÜLDÜ; SIRA İÇME SUYUNDA

Daha önce de hayata geçirilen başarılı projeler neticesinde mahallenin kanalizasyon ve yağmur suyu sorununa çözüm bulmayı başaran Adana Su ve Kanalizasyon İdaresi, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'nün de destekleriyle çözülmedik tek bir sorun bile bırakmayacak.

ETİKETLER : ASKİADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları