BAŞKAN SÖZLÜ, PARK VE BAHÇELER PERSONELİYLE KAHVALTI YAPTI

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü Adana’yı çiçek bahçesine çeviren Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı personelleri ile kahvaltıda bir araya geldi
Bu haber 26-12-2018 15:03 eklenmiş ve 88 kez görüntülenmiştir.

“BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Hemşerilerinin olduğu kadar mesai arkadaşlarının da gönlüne taht kuran Başkan Sözlü, kente hizmet etmek noktasında gönüldaşlık hukuku ile çalıştığı mesai arkadaşları ile kahvaltıda bir araya geldi. Yeşil Adana’nın mimarı, kenti çiçek bahçesine çeviren Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı personelleri ile TÜYAP Fuar Alanı’nda buluşan Başkan Sözlü, burada yaptığı konuşmada “Biz büyük bir aileyiz. Yaşadığımız şehir, bu ailenin huzuru, birlikte başarısı ile gelişip değişecek” dedi.

BETONUN ÜZERİNE YEŞİLİ İŞLİYORUZ”

Mesai arkadaşlarının özverili çalışması sayesinde betonların üzerine yeşilin işlendiğini ifade eden Başkan Sözlü, “Milliyetçi ve üretken belediyecilik anlayışı ile kentin geleceğini inşa ederken mazeretlerin arkasına hiç sığınmadık. Kentin en ücra köşesindeki hemşerimize şehrin merkezindeki hemşerimize de eşit hizmet götürdük. İşte bu şuur ve bilinçle milliyetçi ve üretken belediyeciliğin bayrağı yükseklerde dalgalanmalı” dedi ve konuşmasının sonunda mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

ETİKETLER : ADANA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİHÜSEYİN SÖZLÜBAŞKAN SÖZLÜ
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları