Suçlu Kim?

Bu makale 30-11--0001 00:00 eklenmiş ve 1397 kez görüntülenmiştir.
Lütfi KÜPELİ

Suçlu Kim?
Ceyhanspor bir alt kümeye düşürüldü. Ceyhan’daki sözde otoriteler, suçlu aramaya başladılar. Aslında söylentiler çıktıðı günden bu güne bir çok kişiye yargısız infaz yaptılar bile..
Suçlu Kim?
 Suçlu Benim, Ben Ceyhan’ın tüm maçlarını takip ettim, takımı motive etmek için didindiðim için…
Suçlu Benim, Ceyhansporlu taraftar arasında çıkan kargaşayı “Ceyhan’da taraftar arasında çıkan kavga” diye ulusal basına taşımadıðım için…..
 Suçlu Benim, Ceyhanspor hakkında bu zamana kadar sansasyonel haber yapıp kulübü zarara uðratmadıðım için….
Suçlu Sedat Sözlü, Ceyhanspor’un  başkanlıðına talip olmadıðından genç yaşına raðmen Ceyhanspor Kulüp Başkanı olduðu için….
 Suçlu Sedat Sözlü, Evinden, Eşinden , İşinden, Çocuðundan fedakarlık yapıp takımın tüm maçlarına giderek onların yanında olduðu  için….
 Suçlu Sedat Sözlü, Takımı Şampiyon yapmak için canla başla çalışırken, küme düşmesin diye her türlü fedakarlıðı yaptıðı için….
Suçlu Mustafa Aydar, Takımı bir kez Play-off’lara kadar çıkarttıðı için….
 Suçlu Mustafa Aydar, İşinden gücünden kendi cebinden bu takıma para harcadıðı için…..
Suçlu Panzerler Grubu, her maçta Ceyhanspor’u yalnız bırakmayarak her maçta sözüm ona avazları çıktıðı kadar tezahürat yaptıðı için….
Suçlu Panzerler Grubu ,her maç öncesi kendi ceplerindeki tüm parayı toplayıp bir tepsi  baklava alıp sporculara idman sonrası ikram ettikleri  için….
108 bin nüfuslu Ceyhanlıların hiç suçu yok. Onlar Üzerine düşen görevi yerine getirdiler hep, Ceyhanspor’un maçına girmek için bir bileti çok gördüler, maç kaybedilince yönetime, Teknik heyete sporculara kabahat bulup, takımı eleştirerek, takıma zarar verenlerin hiç sucu yok.
Suçlu biziz.. Bir avuç Ceyhanspor sevdalısı…
Suçlu aramanıza da gerek yok.

Kalın saðlıcakla.

 

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Diğer yazıları...
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları