SEDA

Bu makale 30-11--0001 00:00 eklenmiş ve 1180 kez görüntülenmiştir.
Lütfi KÜPELİ

Ooof of... ne bu ya?!... neden geldi bu kaza  bilmem ki…!  Buralar eskisi deðil... Eskisi gibi olan ne var ki?  Daha birkaç gün öncesi Ceyhan Belediyespor\'un Türkiye Kupası\'na kaldıðı için ne kadar sevinçliydik. Oysa bu gün öyle mi?
Yazmak işin kolay kısmı, ya yazamadıklarımız... Cumartesi gününü hiç hatırlamak istemiyorum. Yeni Köprüden geçen ambulansı görünce, “biri aðır yaralı galiba Ambulans kırmızı ışıkta dahi  durmadı” dedim kendi kendime sonra bir biri ardına gelen telefonlarla sarıldık…
“Ceyhan Belediyesporlu oyuncu kaza yapmış” dediler, yüreðim “cız” etti. Hemen hastaneye koştum. Ama yapacak bir şey yoktu ki! Çaresizlik, Allah\'ım Çaresizlik ne kadar kötü... Çaresizdi orada bulunlar da... Tek ümidimiz vardı, Allah\'a dua etmek. Onu yapıyorduk ama inancımız da tamdı. "Sen Seda\'sın mutlaka ayaða kalkacaksın yine eskisi gibi olacaksın" diye kendi kendimizi teselli ettik.
Bugün dünden daha farkı idi, ümitlerimiz biraz daha fazlalaştı. “İnşallah” dedik hep, “İnşallah tez zamanda gözlerini açarsın..”
Ceyhan Belediye ve Belediyespor Başkanı Hüseyin Sözlü, bu gün yaptıðı açıklamada Nabzın ve solunum yollarının normalleştiðini söyledi. Sevindik.. Aç artık gözlerini bizi yine sevindir olmaz mı?
Bak sen uykuda iken herkes sana dua ediyordu. Hatta bugün Ceyhansporlu sporcular ile Denizlispor oyuncularda sahaya çıkmadan “Kaptan Seda Dualarımız seninle” diye pankartla çıktılar. Belki sen bilmiyorsun ama her gördüðüm kişi senin saðlıðın hakkında bilgi  alıyor, Sana dua ettiklerini söylüyorlar…
Sen Seda’sın…
Sen Kaptan’sın..
Hadi, hayata bir üçlük gönder,
Kazanman gereken bir sürü maç var, Daha Türkiye Kupası’na katılacaðız…
Hadi…
Aç gözlerini… Yeniden…

ETİKETLER :
YORUMCULARIN DİKKATİNE
İmlası bozuk, büyük harfle yazılan, hakaret niteliği taşıyan, argo, küfür ve ırkçı ifadeler içeren yorumlar kesinlikle yayınlanmayacaktır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

Adınız :
E-Mail :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Diğer yazıları...
Yazılım
Uyumlu Web Tarayıcıları