Kadir Tüylü Veda Etti
17 Temmuz 2010 Cumartesi Saat 14:19
Bayram Kadir Tüylü ve Rahile Özbaran Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret ettiler.

Ceyhan Emniyet Müdürü iken Osmaniye’ye tayini çıkan Bayram Kadir Tüylü ve Trafik Şube büro Amiri iken Şanlıurfa’ya tayini çıkan Rahile Özbaran Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’yü makamında ziyaret ettiler.

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Ceyhan’da huzur ve asayişin sağlanmasında, güven bir ortamının oluşmasında Emniyet Müdürü Tüylü’nün büyük bir gayret sarf ettiğini ifade ederek “ sayın emniyet müdürümüzün tayininin çıkmasına çok üzüldüm. Kendisi bizlerden biri oldu. Sadece polis değil aynı zamanda büyük bir spor adamı ve destekçisi oldu. Gençlerin spora yönlenmesine büyük katkılar sağlamış ender bir polis müdürü olduğuna inanıyorum. Ceyhanlılar adına bu özverili çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Yeni görevinde de büyük başarılar göstereceğine inanıyoruz” dedi.

Emniyet Müdürü Tüylü ise Ceyhanlıları hiç unutmayacağını ve gördüğü ilgiden dolayı da çok mutlu olduğunu ifade ederek” Ceyhan Belediye Meclisi beni fahri hemşeri ilan etmiş. Bu çok güzel bir jest. Beni kendilerinden biri gibi görmeleri açısından mutluluk verici.  Ceyhan Belediye meclisi üyelerine çok teşekkür ediyorum.  Belediye Başkanımızla iyi projelere imza attık. Bunların başında Polis Amca Anaokulu ve Ceyhan’a mobese kameralarının getirilmesini sayabiliriz. Kendisinden yeni bir emniyet müdürlüğü için yer istediğimde hiçbir zaman hayır demedi. Çalışkanlığı ve kişiliği ile üç dönemdir Ceyhan’ın takdirini kazanmış bir isim. Bunu Gecen günlerde Almış olduğu Anadolu’da yılın belediye başkanı Ödülü ile taçlandırdı. Bizlerde bu başarısını tebrik ediyoruz” şeklinde konuştu.

Daha sonra Sözlü tarafından Bayram Kadir Tüylü’ye ve Rahile Özbaran’a Ceyhan’a yaptıkları katkıdan dolayı birer plaket verildi.